Android

T9 app dialer: pravděpodobně nejrychlejší vyhledávání aplikací na android

Get the Pixel Dialer App on any Android Phone

Get the Pixel Dialer App on any Android Phone

Obsah:

Anonim

Jedna věc, na kterou jsem se vždy těšil, že v zásuvce aplikací pro Android je schopnost snadno a efektivně vyhledávat aplikace. Mnoho spouštěčů akcií, včetně populárních Samsung Touch Wiz, a spouštěčů třetích stran však zatím funkci vyhledávání neintegrovalo. Naštěstí spouštěč aplikací pro Sony Xperia Z - zařízení Android, které nyní používám - přichází s funkcí vyhledávání aplikací.

Ale teď, když používám aplikaci Themer, mi něco takového chybí. Je čas hledat řešení!

Vytáčení aplikací pro Android

Potřeboval jsem způsob, jak mohu použít své aktuální téma (včetně spouštěče) a také mít schopnost prohledávat aplikace. V mém pátrání jsem narazil na několik aplikací, ale App Dialer byl jediný, který vypadal, že stojí za jeho sůl.

Pokud jste pomocí klávesnice T9 na svém Androidu hledali kontakty v dialeru pro Android, měli byste mít možnost snadno se spojit s App Dialerem. Po instalaci aplikace Dial Dialer z trhu ji můžete spustit z ikony aplikace v šuplíku. Po inicializaci aplikace se na obrazovce zobrazí malá klávesnice T9, která je identická s widgetem. Nyní stačí hledat aplikaci, kterou chcete spustit pouhým stisknutím čísel, která obsahují písmena aplikace, a spustit ji, jakmile dosáhnete svého zápasu.

Dialer vyhledává aplikace v reálném čase a zobrazuje všechny možnosti aplikací, které lze vytvořit pomocí kombinace písmen na klávesnici T9. Aplikace funguje, i když zadáte část názvu aplikace. Pokud například vyhledáváte aplikaci Vytáčení aplikací, i při hledání názvu „Vytáčení“ se aplikace vrátí do výsledků.

Používání aplikace Dial Dialer pro rychlé vyhledávání aplikací

Nejlepším způsobem použití aplikace je připnutí ikony aplikace namísto ikony zásuvky aplikací nebo přímo vedle ní na domovské obrazovce. Pokud máte v aktuálním spouštěči povolená gesta nebo používáte u zakořeneného telefonu s Androidem gesta, můžete do jednoho z gest přidat aplikaci pro vytáčení aplikací a snadno vyhledat aplikaci. Aplikace také podporuje widgety, takže můžete přímo začít hledat na domovské obrazovce.

Pokud jste nyní pomocí Chytrých karet Google vyhledávali a spouštěli aplikace na svém zařízení, bude aplikace T9 App Dialer značně rychlejší. Aplikace také hledá možnosti slov mezi jménem, ​​které se nenachází v Chytrých kartách Google. Kromě toho Google používá plnohodnotnou qwerty klávesnici, která je občas nepříjemná ve srovnání s klávesnicí T9.

Aplikace také přichází ve verzi Pro (2, 95 $) s přidanými funkcemi, jako je panel rychlého spuštění v oznamovací oblasti a možnost odinstalovat aplikaci pomocí samotného vytáčecího programu.

Závěr

Pokud jde o rychlost vyhledávání aplikací, aplikace Dial Dialer pro Android lze porovnat s Launchy a FARR pro Windows. Takže pokud jste uživatelem systému Android, který má na svém zařízení nainstalováno množství aplikací, určitě bych vám doporučil tuto aplikaci zastřelit. A brzy, když aplikace Dial Dialer zcela převzala, jsem si jistý, že vám nebude chybět tradiční zásuvka aplikace, kterou jste použili ke spuštění aplikací.